KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834164
nr 1483 4164
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bergslandskap "Chochotowska dalen", alvarell, bildmått 29x39 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:28:55
19/8 15:55:17
500 kr
22/8 19:23:55